fbpx

Významný klient v portfoliu Amden: Spolupracujeme s Bridgestone Europe East Region!

Máme velkou novinku a konečně se o ní můžeme podělit i s vámi! Mezi naše klienty se zařadila společnost, která je ve svém oboru, výrobě pneumatik, celosvětovým pojmem ‒ společnost Bridgestone. 

V průběhu minulého roku se Amden účastnil výběrového řízení, v němž tento nadnárodní gumárenský kolos, sháněl v České republice agenturu, která by si vzala na starosti motivační program a jeho aplikaci na český trh.  

„V rámci výběrového řízení jsme vedení společnosti Bridgestone pro východní Evropu s centrálou v Polsku ukázali nejen, že motivační programy umíme, ale že jsme spolehliví partneři, kteří s nimi a jejich obchodními zástupci dokážou program Passion Bridgestone vést a servisovat pro české zákazníky,“ vzpomíná na začátek spolupráce account manažer Gabriel Pokorný. 

Naším úkolem bylo především program, který již běží v Polsku a Maďarsku, implementovat, navrhnout know-how řešení a lokalizovat jej na český trh. Program Passion Bridgestone nabízí spoustu výhod a benefitů ve formě služeb i věcných odměn. V rámci programu servisujeme služby, koordinujeme komunikaci a spravujeme administraci online platformy, v níž mohou účastníci motivačního programu najít vše, co potřebují.  

Jsme pro společnost Bridgestone partnerem pro lokalizaci marketingových aktivit v ČR i na Slovensku.  

,,Spolupráci se společností Amden jsme zvolili díky jejich zkušenostem s motivačními programy a znalostem této oblasti v rámci českého a slovenského trhu. Jsme rádi, že máme vedle sebe spolehlivou firmu, která je připravena poradit a podpořit nás při řešení nejrůznějších výzev,” říká Dorota Szulkowska, Regional Trade Marketing Manager společnosti Bridgestone Europe East Region. 

Jsme rádi za partnerství s takto významnou společností, která je světovým lídrem ve svém oboru. Těšíme se na všechny další projekty, které tato spolupráce přinese. 

Společnost BRIDGESTONE je největším výrobcem pneumatik a gumárenských produktů na světě. Je hlavním partnerem v řešeních udržitelné mobility a největším investorem do výzkumu a vývoje ve svém odvětví. Je předním dodavatel pneumatik originální výbavy.  

Zaujaly vás spotřebitelské soutěže nebo motivační programy?

Kontaktujte nás!

Rádi za vámi přijedeme a představíme všechny výhody, které tak získáte.

Volejte: +420 724 293 727