fbpx

Tady odměňuje James.
Motivační program na míru a rychle

Tradiční podzimní event, na kterém světoznámý výrobce podlahových systémů James Hardie představoval novinky a nejnovější trendy, se nekonal kvůli koroně. A tak jsme k téhle nevyužité příležitosti nabídli alternativu. Klientovi jsme představili principy bonusových a motivačních programů. A navrhli mu, jak by takový program mohl vypadat. Věděli jsme, že potřebuje efektivní řešení. A poměrně rychlou přípravu.

JAMES A JEHO BONUSY

James svoje zákazníky zná. Jsou to ostřílení chlapíci, kteří se jen tak něčeho neleknou, své práci rozumějí a vědí, co je kvalita. A tihle chlapíci jezdí nakupovat materiál do prodejen se stavebninami. Právě tam se dozvědí, že když nakoupí podlahy se značkou Fermacell, čeká je zajímavá odměna. Samozřejmě podle metrů čtverečních, které během října a listopadu odeberou. Takhle jednoduše to vypadá. Aspoň pro zákazníky. Za motivačním programem je ale spousta práce.

CO JSME PRO MOTIVAČNÍ PROGRAM PŘIPRAVILI?


Motivační program pro výrobní společnost James Hardie vzbudil u prodejců stavebnin velký zájem. Akci tak nabízí šestka významných prodejců ve více než sedmi desítkách provozoven. „Program poběží dva měsíce, v říjnu a listopadu. Po jeho skončení program vyhodnotíme. A ty, kteří se do programu zapojili, podle nastavených pravidel odměníme,“ říká Ondřej Dvořák, obchodní ředitel James Hardie.

Jamesovy odměny online

Podívejte se, jak web Jamesových odměn vypadá!
www.jamesovyodmeny.cz

Zaujaly vás spotřebitelské soutěže nebo motivační programy?

Kontaktujte nás!

Rádi za vámi přijedeme a představíme všechny výhody, které tak získáte.

Volejte: +420 724 293 727